אודות בית ספר לבלט גלריית תמונות סרטונים שיעורי בלט צור קשר
girls3  

 

בית הספר לבלט לגיל הרך, "כי-שרון זה ריקוד" הוקם בשנת 1996 יחד עם העיר מודיעין. את בית הספר הקימה שרון יפה-בלדר והיא מנהלת ומלמדת את שיטת הלימוד הייחודית שאותה המציאה "כי-שרון זה ריקוד". בלט המתמחה בגיל הרך לגילאי 4-8, טרום חובה, חובה, כיתות א' וכיתות ב'.
 
שרון בוגרת האקדמיה למחול ע"ש רובין בירושלים של האוניברסיטה העברית המוסד המוביל למחול בארץ וסיימה את לימודיה בהצטיינות.
שרון חרטה על דיגלה לגדל דור של רקדניות שיאהבו את שיעורי הבלט, יחלמו, יתאמצו, ירקדו וירגישו שהן בלרינות מקסימות.
 
שיטת ההוראה שלה "כי-שרון זה ריקוד" מבוססת על אהבה. אהבה לעולם הקסום ולתרבות המחול, אהבה ענקית לילדות מדהימות בגילאים צעירים ששרון רואה בעולמם הפנימי טוהר, רוך ואופטימיות עוטפת. שיטת לימוד שמחה ודינאמית במיוחד, שונה מאוד משיטת ההוראה הנוקשה והנפוצה, וגורמת לשמחה גדולה בלב הרקדניות.
 
בשנת 2008 הוקם הסטודיו החדש והמדהים: "בית החלומות של שרון כי-שרון". סטודיו חדש ומתקדם מהיפים בארץ המותאם במיוחד לנסיכות בלט: עם קירות צבועים בורוד, זהב ונצנצים התואמים לתפיסת העולם של שרון. לבבות צבעוניים על הקירות יקדמו את פניכם בסטודיו, מכשיר בועות סבון יפזר על ראשכם בועות סבון, ובחדר ההמתנה ספות בצורת לבבות, וריצפת הסטודיו מקצועית ומותאמת לפעילות.
האני מאמין של בית הספר "כי-שרון זה ריקוד" הוא כי הריקוד הוא עולם ומלואו, עולם קסום, מאתגר ומלא יופי. שרון מלמדת בעצמה את כל הרקדניות, תמיד לבושה כבלרינה ומהווה דוגמא אישית. את השיעורים היא מלמדת בסיוע אסיסטנטיות הנוכחות בכל שיעור ומסייעות.
שרון מלמדת למצויינות התנהגותית המתחילה באופן בו הרקדניות מסדרות את הנעליים שלהן בכניסה לסטודיו, בדרך בה הן נותנות כבוד אחת לשניה, ובאופן שהן מוחאות כפיים לחיזוק חברתן וכמובן באופן שהן מדלגות, קופצות ומסתובבות. לסטודיו מגיעות גם ילדות עם קשיים כמו: בעיות ראייה, שמיעה, רגישות יתר וכו'. וכולן מרגישות אהובות, יפות, שוות וראויות (נסיכות בלט).
שרון יפה-בלדר אמא ל 4 בנים מקסימים: יונתן, יואב, ניתאי ואיתמר.

שרון :054-2072555